0 Comments

Bezpieczny świat finansów. Finanse w sieci. Zajęcia V-VI.2018 r.

0 Comments

Nasza fundacja „Pod Platanami” – na spotkaniu organizacji pozarządowych.

 

0 Comments

Jedno ze spotkań marcowych w naszej fundacji. Temat przewodni – Wielkanoc.

0 Comments

Zdjęcia z doradztwa zawodowego przeprowadzanego obecnie w Kołobrzegu.

Nasza fundacja (jako podwykonawca w projektach unijnych „Lepszy zawód=lepsze jutro” Stowarzyszenia na rzecz rozwoju gospodarczego i edukacji „Synergia”) brała już udział: w 180 godzinach doradztwa zawodowego w Białogardzie, w 40 godzinach doradztwa zawodowego w Kamieniu Pomorskim. W dalszym ciągu przeprowadza w projekcie (270 godzin) doradztwo zawodowe w Kołobrzegu. Oto zdjęcia z dnia 04.03.2018 r.

0 Comments

Zakończenie projektu z doradztwa zawodowego w ZS nr 2 z dnia 18.12.2017 r. Dziękujemy dyrektorowi szkoły Bogusławowi Nowak oraz Pani Henryce Surmie za zaangażowanie i bardzo dobrą pracę.

0 Comments

Zakończenie projektu, współfinansowanego przez Urząd Miasta Szczecin, dotyczącego zajęć z doradztwa zawodowego w Zespole Szkół Łączności. Dziękujemy za przybycie i przeprowadzenie zajęć przez Magdalenę Samul-Szerwińską z Sekretariatu ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego, Regionalnego Punktu Informacyjnego EURODESK.

0 Comments

Zapraszamy. Poznaj nas.

0 Comments

„Ja i społeczeństwo. Jaki jest mój cel?” Wspieranie młodzieży w ZS nr 2 w Szczecinie w planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej. 2017 r.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miasto Szczecin  

0 Comments

„Co mnie czeka w przyszłości, moje plany, umiejętności i możliwości – co robić dalej”. Wspieranie młodzieży w ZSŁ w Szczecinie w planowaniu ścieżki edukacyjno-zawodowej – projekt naszej fundacji w 2018 r.

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin

0 Comments

Gwiazdka nad Łasztownią i nasze stoisko 03.12.2017 r. Do zobaczenia za rok!

Moniko, Krysiu, Wiesiu – gorąco dziękujemy!